VisLatvijas TiTiCe > Privātuma politika

Privātuma politika

Kas mēs esam

 

Masu informācijas līdzeklis "Ideālā Valsts" Reģ. Nr 000740369, ir jaunas koncepcijas masu informācijas līdzeklis, kura saturu veidojat Jūs, Jūsu industrija, Jūsu profesionālās ievirzes notikumi, pasākumi, labais, sliktais, problēmas, problēmsituācijas risinājumi, priecīgais un ne tik. Mēs, kā medijs radām Jūsu industrijai informācijas apmaiņas platformu; preču un vai pakalpojumu pārdošanas digitālos servisus; preču un vai pakalpojumu digitālās reklāmas risinājumus; reklamējam to visu un cieša sadarbībā ar Jūsu Institūcijas dalībniekiem izzinām problēmas, risinājumus un centīsimies palīdzēt to īstenot dzīvē. Mūsu vietnes adreses, kur darbojas šie noteikumi, ir: aizkraukle.titice.lv, aizpute.titice.lv, aluksne.titice.lv, auce.titice.lv, baldone.titice.lv, balozi.titice.lv, balvi.titice.lv, bauska.titice.lv, broceni.titice.lv, cesis.titice.lv, daugavpils.titice.lv, dobele.titice.lv, edienupiegade.vip, gardeziem.lv, grobina.titice.lv, gulbene.titice.lv, idealavalsts.lv, ikskile.titice.lv, ilukste.titice.lv, jekabpils.titice.lv, jelgava.titice.lv, jurmala.titice.lv, kandava.titice.lv, kegums.titice.lv, kraslava.titice.lv, kuldiga.titice.lv, lielvarde.titice.lv, liepaja.titice.lv, limbazi.titice.lv, livani.titice.lv, ludza.titice.lv, madona.titice.lv, muzejos.lv, naktstaurini.lv, ogre.titice.lv, olaine.titice.lv, plavinas.titice.lv, preili.titice.lv, promo.gardeziem.lv, promo.muzejos.lv, promo.teatros.lv, promo.valmiera.titice.lv, rezekne.titice.lv, riga.titice.lv, rujiena.titice.lv, salacgriva.titice.lv, salaspils.titice.lv, saldus.titice.lv , saulkrasti.titice.lv, sigulda.titice.lv, skrunda.titice.lv, smiltene.titice.lv, talsi.titice.lv, teatros.lv, tirdzini.lv, tukums.titice.lv, valka.titice.lv, valmiera.titice.lv, vangazi.titice.lv, veikalos.titice.lv, ventspils.titice.lv, vilani.titice.lv,

 

Kādus privātos datus mēs apkopojam un kāpēc mēs tos apkopojam

 

Komentāri

 

Kad apmeklētājs pievieno komentāru vietnē, mēs apkopojam datus, kas norādīti komentāra formā un arī apmeklētāju IP adreses un pārlūkprogrammas lietotāja aģentu, lai uzlabotu mēstuļu atpazīšanu.

Anonimizēta virkne, kas izveidota no jūsu e-pasta adreses (saukta arī par jaucējkodu), var tikt nodota Gravatar pakalpojumam, lai redzētu, vai jūs to izmantojat. Gravatar pakalpojuma privātuma politika ir pieejama šeit: https://automattic.com/privacy/. Pēc jūsu komentāra apstiprināšanas, jūsu profila attēls būs publiski redzams blakus jūsu pievienotajam komentāram.

 

Datnes

 

Augšupielādējot attēlus vietnē, jums būtu jāizvairās no tādu attēlu augšupielādes, kas satur atrašanās (EXIF GPS) datus. Vietnes apmeklētāji var lejupielādēt un izvilkt jebkurus atrašanās vietas datus no šādiem attēliem.

 

Kontaktu formas

 

Sīkdatnes

 

Ja jūs pievienojat komentāru mūsu vietnē, jūs varat piekrist vārda, e-pasta adreses un vietnes saglabāšanai, izmantojot sīkdatnes. Šīs sīkdatnes paredzētas jūsu ērtībai, lai jums nav nepieciešams ievadīt datus katru reizi, kad pievienojat komentāru. Tās pārlūkprogrammā saglabāsies vienu gadu.

 

Ja jūs apmeklēsiet pierakstīšanās lapu, mēs iestatīsim īslaicīgu sīkdatni, lai noteiktu vai jūsu pārlūkprogramma atbalsta sīkdatnes. Šī sīkdatne neuzglabā privātu informāciju un tā tiks atmesta, kad aizvērsiet pārlūkprogrammu.

 

Kad jūs pierakstāties, mēs uzstādīsim vairākas sīkdatnes, lai saglabātu pierakstīšanās informāciju, kā arī ekrāna iestatījumus. Pierakstīšanās sīkdatnes saglabājas divas dienas un ekrāna opciju sīkdatnes saglabājas vienu gadu. Ja pierakstoties izvēlaties "atcerēties mani" opciju, pierakstīšanās pastāvēs divas nedēļas. Izrakstoties no konta, pierakstīšanās sīkdatnes tiks noņemtas.

 

Ja jūs rediģēsiet vai publicēsiet ziņu, vēl viena sīkdatne tiks saglabāta jūsu pārlūkā. Šī sīkdatne nesatur privātus datus, tā tikai satur jūsu rediģētās ziņas ID. Tai iestājas noilgums pēc vienas dienas.

 

Iegultais saturs no citām vietnēm

 

Ziņas šajā vietnē var saturēt iegultu saturu (piemēram, video attēlus, rakstus utt.). No citām vietnēm iegultais saturs darbojas tā pat, it kā apmeklētājs būtu apmeklējis šīs citas vietnes.

 

Šīs vietnes varētu apkopot datus par jums, varētu izmantot sīkdatnes, varētu iegult trešo pušu izsekošanas līdzekļus, kā arī varētu novērot jūsu veiktās darbības ar iegulto saturu, tostarp arī tad, ja jums ir konts un jūs esat pierakstījies tajā vietnē.

Tehnoloģiiski izmantojot modernākās iekārtas un programmatūru.

 

No kādiem trešo pušu avotiem mēs iegūstam datus

Prece ievietota grozā
X